dr Anna Saj

Prelegentka

Nazywam się Anna Saj i żyję według planu.  

Uwielbiam inspirować, motywować i uwalniać potencjał innych. Wierzę, że Bóg ma plan dla każdego człowieka i pomaganie ludziom w jego odkryciu jest moją misją. 

Chcę Cię zachęcać, budować i wzmacniać. Mogę dodać Ci odwagi do realizacji marzeń. Mogę pomóc Ci w odnalezieniu powodów do bycia dumną z siebie. 

Cenię sobie doświadczenie i wiedzę – ciągle się uczę, poznając nowe dziedziny wiedzy.  

Lubię wyzwania. Jestem mentorem dla wielu, trenerem mentalnym, certyfikowanym Coachem oraz terapeutą metodą TSR. 

Prowadząc firmę od 1995 roku doskonaliłam swoje kompetencje przywódcze, managerskie i trenerskie, nauczyłam się zarządzać zespołami ludzkimi. 

Uzyskałam tytuł doktora nauk teologicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, gdzie ukończyłam studia w dziedzinie teologii ekumenicznej. Pasjonuje mnie dialog i współpraca. Chcę widzieć znikające bariery między ludźmi. 

Przez 20 lat współpracuję z amerykańską organizacją zrzeszającą kobiety katolickie – Magnificat. Odpowiadam za jej rozwój i formację na terenie Polski.  

Wraz z mężem zainicjowaliśmy projekt Armia Dzieci, zbudowaliśmy bazę misyjną Międzynarodowego Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE – Misja Polska. 

Szkolę i trenuję ludzi prowadząc kursy o różnej tematyce, łącząc duchowość z rozwojem osobistym. Pracuję zarówno stacjonarnie jak i on-line. Dla tych, którzy zdecydowali się na zmiany i chcą żyć zgodnie ze swoim przeznaczeniem pomocne mogą być: 

  • książka Metamorfoza Umysłu. Kurs Przemiany Myślenia. 
  • planer Żyję według Planu. Inspiracje 365+ 
  • Stacjonarny Kurs Przemiany Myślenia 
  • Kurs online: 777 Rewolucja Umysłu 
  • Wieczory Metamorfozy Umysłu – spotkania treningowe online 

 

Chcę każdego dnia inspirować ludzi do głębokiego życia, dlatego prowadzę dzienny blog na Facebooku. Postawiłam również na rozwój kanału na YouTubie, gdzie dwa razy w tygodniu pojawiają się treści z myślą o tych, którzy potrzebują dobrego słowa zachęty i zbudowania.  

Najszczęśliwsza na świecie żona, mama sześciorga dzieci, babcia, przyjaciółka pasjonująca się spędzaniem czasu z tymi, których kocha. 

15:00 - 16:00

Maj 2021

Metamorfoza życia